حضور گروه موسیقی ایرانی _ بختیاری در فستیوال موسیقی بومی کشورهای جهان

حضور گروه موسیقی ایرانی _بختیاری در فستیوال موسیقی بومی کشورهای جهان

سیاست شرق _ گروه موسیقی بختیاری نوای زاگرس تنها نماینده ایران در فستیوال موسیقی بومی کشورهای جهان که با حضور گروههای موسیقی بیش از ۳۰ کشور در شهر کوالالامپور پابتخت مالزی برگزار می‌شود شرکت می‌کند.

این گروه موسیقی بومی ایران که با هنرمندی فرهاد بیژن پور به عنوان خواننده و فرشید توکلی و سعید شهریاری بعنوان نوازنده در ۴ آبان ۹۸ مطابق با ۲۶ اکتبر ۲۰۱۹ در منطقه دامنسرا شهرکوالالامپور میزبان علاقمندان موسیقی به ویژه ایرانیان مقیم مالزی خواهد بود.

اجرای قطعات موسیقی بختیاری همراه با مراسم آیینی چوب بازی و دستمال بازی از برنامه‌های این گروه هنری است.

شایان ذکر است گروه موسیقی نوای زاگرس به تهیه کنندگی علی شانه سازان مدیرعامل شرکت ایده پردازان هور اروند و به کارگردانی داوود سلیمانی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری ارتباط رسانه سپهراکسین برگزار می‌شود شرکت می کنند.
داوود سلیمانی در این خصوص گفت : علاقمندان جهت حضور در این فستیوال و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مراجعه به کانال اطلاع رسانی sepheroxin@ از آخرین اخبار این گروه موسیقی باخبر شوند‌.

وی همچنین افزود: حضور ایرانیان مقیم مالزی در این فستیوال رایگان است و از همه هموطنان ایرانی بویژه برادران و خواهران بختیاری و سایر اقوام ایرانی خواهشمندیم درصورت امکان با لباس محلی خود در این فستیوال حضور پیدا کنند  تا بتوانیم فرهنگ اقوام ایرانی را بهتر معرفی نماییم.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *