مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور با معرفی برترین‌ها پایان یافت

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کارگران کشور با معرفی برترین‌ها پایان یافت

به گزارش سیاست شرق فدراسیون ورزش کارگری، در این رقابت‌ها که به مدت ۲روز و به میزبانی هیات ورزش کارگری استان تهران در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد، تیم کشتی آسانسور و پله برقی بهران، نماینده استان تهران با ۱۹۵ امتیاز عنوان قهرمانی را کسب کرد، استان مازندران با ۱۵۱ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم استان لرستان با ۸۵ امتیاز صاحب عنوان سومی این دوره از رقابت‌ها شد.

در فینال این رقابت‌ها از عبدالله موحد دارنده ۶ مدال طلای جهان و المپیک و از نوابغ کشتی جهان، سیداکبر حیدری نایب قهرمان المپیک و جهان، منصور برزگر قهرمان جهان و سرمربی چند دوره تیم ملی کشتی آزاد، محمدرضا طالقانی قهرمان کشتی آسیا و رییس دو دوره فدراسیون کشتی، عباس حاج کناری قهرمان جهان، حسن امن زاده قهرمان جهان، علی عبادی از بزرگان داوری کشتی و جمعی دیگر از نام آوران کشتی تجلیل شد.

برگزاری مجمع انتخاباتی کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری

همچنین چهل و یکمین مجمع عمومی سالیانه و انتخاباتی کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری (CSIT)در شهر رم برگزار و آقای برونو مولئا با کسب رای ۱۰۰ درصدی اعضای مجمع بار دیگر به‌عنوان رئیس این کنفدراسیون انتخاب شد.

مجمع عمومی سالیانه کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری از ۲۲ مهرماه سال جاری به میزبانی کشور ایتالیا در شهر رم کار خود را آغاز کرده بود امروز با بررسی موضوعات متعدد به کارخود پایان داد.

از جمله مسائلی که در این مجمع مورد بحث و بررسی قرار گرفت، ۲ پیشنهاد فدراسیون ورزش کارگری کشورمان در خصوص میزبانی رقابت های جهانی تنیس روی میز زنان و مردان کارگر و میزبانی رقابت‌های جهانی والیبال ساحلی در ایران بود.

در حوزه توسعه‌ای نیز، کشورهای کره جنوبی، یونان و کوزوو به عضویت آزمایشی کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری پذیرفته شدند. ضمن اینکه کشورهای چین و کامرون به دلیل عملکرد ضعیف خود در سه سال گذشته در لیست سیاه قرار گرفته و از عضویت در CSIT اخراج شدند.

براساس این گزارش در این مجمع از عملکرد فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران در ششمین رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ اسپانیا تقدیر شد.

در این مجمع همچنین مقرر شد که هفتمین دوره بازی‌های جهانی ورزش کارگری، در سال ۲۰۲۱ به میزبانی کشور کرواسی و در شهر زاگراب برگزار شود.

جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری به همراه مرتضی اسماعیلی دبیر کل فدراسیون در این مجمع حضور داشتند.

منبع:ایرنا

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *