• ۞ امروز چهارشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۰:۵۸
 • فغانی داور ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا سوت می زند

  فغانی داور ایرانی در فینال لیگ قهرمانان آسیا سوت می زند

  سیاست شرق _ علیرضا فغانی، داور ایرانی مقیم استرالیا ، قرار است در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین اوراوا ردز ژاپن و الهلال عربستان سعودی سوت بزند.

  علیرضا فغانی که مدتی است در استرالیا اقامت دارد ، قرار است در بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین الهلال عربستان و اوراوا ردز ژاپن قضاوت کند. این دیدار روز ۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ در ورزشگاه سایتامای ژاپن برگزار می‌شود.

  فغانی چهارشنبه ۲۳ اکتبر، قضاوت دیدار برگشت تیم‌های اوراوا ردز ژاپن و گوانگژو اورگرانده چین را بر عهده داشت.

  دیدار رفت دو تیم روز ۹ نوامبر در ریاض برگزار خواهد شد و علی صباح از کشور عراق داور این مسابقه خواهد بود.

  گفتنی است، علیرضا فغانی داور سرشناس ایرانی، مدتی پیش، ایران را به مقصد زندگی در کشور استرالیا ترک کرد و از همان ابتدا اعلام شد که او در این فصل از رقابت های A-League استرالیا یکی از داوران خواهد بود. براساس اعلام برنامه بازی های هفته اول رقابت های لیگ فوتبال استرالیا، علیرضا فغانی، اولین قضاوتش را در این کشور و در بازی تیم های وسترن سیدنی و سنترال کوئست انجام داد.

  با این بازی که در ۱۲ اکتبر برگزار شد، رسما فغانی فعالیتش را به عنوان یکی از داوران این فصل از رقابت های لیگ فوتبال استرالیا آغاز کرد. گفته می شود فغانی قرار است در بازی های بین المللی از طرف ایران حضور داشته باشد اما او در این فصل یکی از داوران اصلی لیگ فوتبال استرالیا است.

  انتهای پیام

  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *