بازدید مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان از نیروگاه رامین

بازدید مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان از نیروگاه رامین

سیاست شرق _ به گزارش روابط عمومی نیروگاه رامین ؛در بازدید از نیروگاه رامین ، مدیر کل مدیریت بحران استان خوزستان ، نقش این نیروگاه را  در تامین آسایش مردم و تقویت زیرساختهای استان خوزستان ، مهم ارزیابی نمودند.

نقش مهم و اثرگذار نیروگاه رامین 

کیامرث حاجی زاده ، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان با اشاره به نقش مهم و اثرگذارنیروگاه رامین در تامین آسایش مردم و تقویت زیرساختهای استان خوزستان ، این نیروگاه را نمونه بارزی از یک مجموعه مسئولیت پذیر در شرایط بحران دانست.

مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان در این بازدید ،  نقش  نیروگاه در تقویت زیرساخت ها وتامین آسایش مردم به ویژه در شرایط بحران را مهم و اثرگذار دانست و از این مجموعه به پاس تولید پایدار انرژی برق در ایام گرم سال و همچنین مشارکت در بحران های اخیر استان تقدیر نمود.

همکاری دستگاه ها و همراهی مردم

وی همچنین  گفت: استان خوزستان طی سال های اخیر با چالش ها و بحران های متعددی همراه بود که اگر تعامل و همکاری دستگاه‌های استان و کشور و همچنین همراهی و صبوری مردم نبود از این بحران ها به سلامت عبور نمی کردیم.
حاجی‌زاده گفت: بحران ریزگردهاواختلالات شبکه برق و همچنین سیل فروردین سال جاری یکی از پرچالش ترین موضوعات استان طی سال های اخیر بود که نقش نیروگاه رامین به عنوان محور توسعه استان در کنترل و کاهش اثرات بحرانها حیاتی بود.
وی تامین آب مقطر مورد نیاز بمنظور شستشو مقره ها و تجهیزات شبکه برق که بر اثر پدیده ریزگردها دچار چالش شده بود را از اقدامات شاخص و بموقع نیروگاه رامین در کنترل و کاهش اثرات این بحران عنوان نمود.

مدیرکل بحران استان خوزستان مشارکت نیروگاه رامین در احداث و تقویت سیل بندهای شهرها و مناطق حاشیه رودخانه کارون، امدادرسانی به مناطق سیل زده ، تامین امکانات لجستیکی، اسکان امدادگران و پشتیبانی از موکب های مستقر در استان را مورد تقدیر خود قرار داد و این نیروگاه را نمونه بارزی از یک مجموعه مسئولیت پذیر در شرایط بحران دانست.

بررسی مشکل تامین گاز مورد نیاز نیروگاه رامین

کیامرث حاجی زاده در جلسه ای که با حضور ناصر محمدی مدیرعامل نیروگاه رامین ، عبدالله ابول پور مدیرعامل شرکت ملی گاز خوزستان ، محمد نظری زنگنه مدیر سازمان محیط زیست شهرستان باوی و همچنین علی رابعی معاونت بهره برداری سدهای خوزستان درمحل سالن اجتماعات نیروگاه رامین  برگزار شد ؛ رفع مشکلات تأمین گاز مورد نیاز واحدهای نیروگاه رامین و تقویت تعامل نیروگاه رامین با سازمان محیط زیست و رفع چالش های مرتبط با منابع انسانی را مورد بررسی قرار داد و ازتقویت پیگیری ها و اهتمام مجموعه استانداری در این خصوص خبر داد.

دیدار با کارکنان نیروگاه رامین
ایشان در بازدید از قسمتهای مختلف نیروگاه با طرح پرسش های کارکنان بویژه موضوع روند اجرای مزایای ۲۵ درصدی مناطق جنگی وهمچنین نحوه محاسبه مالیات بر حقوق مواجهه شد که ایشان پس از استماع این سوالات اظهار داشت برای تحقق این مطالبات قانونی از ظرفیت استانداری خوزستان استفاده خواهد شد.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *