رفتارهای زنانه ای که غالب مردان دوست دارند

یک سری رفتارها و خصوصیات در زنان وجود دارد که غالب مردان آنها را دوست دارند و موجب جذب بیشتر آنها می شود.

سیاست شرق _ یک سری رفتارها و خصوصیات در زنان وجود دارد که غالب مردان آنها را دوست دارند و موجب جذب آنها می شود.رفتارهایی که می تواند استحکام خانواده را بیش از پیش نماید و علاقه همسران  را نسبت به یکدیگر فزونی بخشد.

البته با توجه به اخلاقیات و تربیت متفاوت مردان ، شناخت هریک از آنها در خانواده و جامعه ، تاثیری بیشتر در نوع رفتاری است که زنان می توانند در مقابل آنها در پیش بگیرند.

این رفتارها عبارتند از : مردان، بصری‌تر از زنان هستند و به همین علت است که بیشتر زنها برای به دست آوردن مرد رویاهای خود به لباس و آرایش اهمیت می‌دهند. این جور چیزها شاید تاثیر داشته باشند اما آن چیزی ها نیستند که مردها در زنان جستجو می‌کنند.

رفتارهای طبیعی و مهربانانه که از علاقه آنها به همسر و خانواده نشات می گیرد ، می تواند در نوع رفتار مردان تاثیری شگرف داشته باشد.

وقتی که لبخند می‌زنید

مطالعه‌ای که در داشنگاه بریتیش کلمبیا انجام شد نشان داد مردها بیشتر جذب زنهایی می‌شوند که اغلب لبخند می‌زنند. برای یک مرد بسیار راحت‌تر است که نزدیک زنی شود که لبخند می‌زند و آرام‌تر است تا زنی که جدی و اخموست.زنها به دلیل طبیعت آرامش بخشی که دارند ، می توانند مردان را به آرامشی دوچندان برسانند.داشتن لبخند می ت اند دنیای زیبایی را حتی  برای مردان عصبانی و  خسته از شرایط سخت زندگی نیز فراهم‌ آورد.

وقتی که عصبانی می‌شوید

از نظر مردها وقتی زنی عصبانی می‌‌شود، جذاب است! ولی این عصبانیت نباید از چارچوبی اخلاقی خارج شود .هرچند گاهی عصبانیت نشانه ای از  واکنش منفی به شرایط و فضای موجود است ، با این وجود ادامه چنین روندی از سوی زنان ، مردان را از آنها دور می کند!  با این حال شماری از مردها  زنهایی را دوست دارند که شخصیت قدرتمند دارند و همیشه هر چیزی را نمی‌پذیرند ولی گاهی عده ای از مردها نیز زنانی را می پسندند که منطقی و در رفتار آنها نه عصبانیت ، که آرامشی خاص برخوردار باشد.

وقتی که ساده و بدون آرایش هستید

لباس رسمی و شیک پوشیدن، کفش‌های پاشنه بلند به پا کردن و آرایش داشتن برای موقعیت‌هایی خاص، خوب و برازنده است اما مردها زنهایی را بیشتر می‌پسندند که خودشان هستند! وقتی از خواب بیدار می‌‌شوید یا از حمام بیرون می‌آیید، مخصوصا وقتی که موهای‌تان آشفته است، در نظر مردتان جذاب‌ترید. اما یادتان باشد که مردها موهای نشسته و ژولیده را دوست ندارند!

وقتی که عطر خوبی دارید

وقتی که بوی خوشایندی می‌دهید، در نظر مردتان بسیار جذابید. مردها رایحه‌ی سبُک را ترجیح می‌دهند، بویی که بعد از دوش گرفتن دارید، مخصوصا موهای‌تان، در نظر مرد بسیار دوست داشتنی است.

وقتی که زیبایی طبیعی خودتان را دارید

تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد مردها جذب زنهایی می‌شوند که آرایش ندارند یا آرایش خیلی کمی دارند. محققان ۴۴ زن را انتخاب کردند و از آنها خواستند آرایش کنند، سپس از آنها عکس گرفتند، هم با آرایش و هم بدون آرایش. طبق این عکس‌ها، سه معیار در نظر گرفتند: ۰ درصد آرایش، ۵۰ درصد آرایش و ۱۰۰ درصد آرایش. سپس مردها یکی از این سه تصویر را برای هر گروه انتخاب کردند: عکسی که بیشتر برای من جذاب است، عکسی که بیشتر برای مردها جذاب است و عکسی که بیشتر برای زنها جذاب است. عکس‌هایی که کمترین آرایش را داشتند، به عنوان «جذاب‌ترین برای من» انتخاب شدند. بنابراین اگر قصد دارید دل مردی را بربایید، آرایش سنگین را فراموش کنید!

وقتی که شوخ طبع هستید

زنی که شوخ طبع‌ است در نظر مردها جذاب‌تر از زن زیباست. بررسی‌های انجام شده در دانشگاه پنسیلوانیا نشان داد افراد شوخ‌تر، جذاب‌ترند و احتمال اینکه همسر مناسبی پیدا کنند بیشتر است. دانشمندان با ۲۵۰ دانشجو مصاحبه کردند که شامل زن و مرد می‌شدند و معلوم شد شوخ طبعی ویژگی مهمی است که افراد در رابطه به دنبال آن می‌‌گردند.

وقتی که تشابه ظاهری دارید

همیشه هم متضادها همدیگر را جذب نمی‌کنند. در تحقیقات انجام شده در دانشگاه ایلینویز، دانشمندان به افراد تصاویر افراد گوناگونی را نشان دادند و از آنها خواستند ویژگی‌هایی را که برای‌شان از همه جذاب‌تر است انتخاب کنند. این افراد بیشتر جذب کسانی شده بودند که به خودشان شباهت داشتند. گویی یک حس آشنا این میان تاثیر گذار بوده است.

وقتی که گرایش و نگرش خاص خودتان را دارید

مطالعه‌ای دریافت مردها زنانی را ترجیح می‌دهند که نگرش خاص خودشان را دارند. در این مطالعه از ۱۱۵ نفر خواسته شد پروفایل‌هایی را بررسی کنند و سپس ارزیابی کنند این پروفایل‌ها تا چه حد برای‌شان جذاب هستند. عجیب بود که هم مردان و هم زنان افرادی را انتخاب کردند که نسبت به افرادی که خنثی بودند و هر چیزی را به راحتی قبول می‌کردند، شخصیت قوی‌تری داشتند و دارای نگرش خاص خودشان بودند.

انتهای پیام

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *