در پاسخ به نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا ؛  پرسپولیس ، استقلال ، سپاهان و شهرخودرو از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند

در پاسخ به تامه کنفدراسیون فوتبال آسیا ؛

پرسپولیس ، استقلال ، سپاهان و شهرخودرو از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند

سیاست شرق _ بنا به گزارش سایت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ، دیروز جمعه نامه‌ای رسمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است و به موجب آن اعلام شده که کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی طرف برگزار کند.

فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از دریافت نامه و در روز جمعه جلسه‌ای را با حضور کلیه مسئولین مرتبط با موضوع برگزار کرد و مراحل اولیه پیگیری ویژه در این باره به سرعت آغاز شد.

همچنین مقرر گردید در روز شنبه جلسه دیگری در این باره با حضور مدیران ۴ باشگاه نماینده ایران در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برگزار شود و تصمیم مقتضی با اعلام نظر باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو اتخاذ گردد.

در همین رابطه ، تیم‌های در فوتبال  سپاهان ، پرسپولیس ، استقلال و شهر خودرو  ایران به دلیل بیانیه ظالمانه و جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا  مبنی بر بازی در زمین بی طرف، از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف دادند.

فدراسیون فوتبال ایران هم با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را به این اقدام نشان داد و انصراف این ۴ تیم ایرانی را اعلام کرد. اعتراض فوتبال ایران با ارسال نامه تیم الکویت کویت به منظور برگزاری بازی تیمش مقابل استقلال ایران در زمین بی طرف شدت گرفت.

به نظر می رسد این تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا با تبلیغات سوء پاره ای از کشورها و در جهت فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی ایران گرفته شده است.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *