پایان دومین کنگرۀ دندانپزشکی جنوب غرب ایران در اهواز

پایان دومین کنگرۀ دندانپزشکی جنوب غرب ایران در اهواز

به گزارش سیاست شرق ، دومین کنگرۀ دندانپزشکی جنوب غرب ایران (SWIDAC) ، که از تاریخ ۱۶ الی ۱۸ بهمن ماه ۹۸ با تلاش انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خوزستان  در هتل بوستان اهواز برگزار شده بود ، امروز جمعه به کار خود پایان داد‌.

دکتر مهراب زارعی رییس هیات مدیره انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خوزستان و ریاست دومین کنگره دندانپزشکی جنوب غرب ایران ، در مراسم اختتامیه ، ضمن تشکر از حضور کلیه اساتید ، دانشجویان و مهمانان  شرکت کننده در این کنگره ، اظهار داشت که تلاش انجمن دندانپزشکی ایران شاخه خوزستان ، برگزاری هرچه بهتر پنل ها ، کارگاه ها و مثمرثمر بودن آنها برای شرکت کنندگان و همچنین جامعه علمی استان و کشور بوده است.

در همین رابطه با چهره ماندگار علمی کشورمان ، پرفسور امیدعلی شهنی کرم زاده که مهمان افتخاری این کنگره بود ، در خصوص دومین کنگره دندانپزشکی ، گفت و گویی کوتاه صورت گرفت.
پرفسور کرم زاده ، ضمن ابراز خوشحالی نسبت به دعوت و حضور در چنین رخداد بزرگ علمی در استان ، چنین کنگره و با وجود فضای علمی خاص را ، موجب تقویت سطح آموزش دانشجویان مربوطه و همچنین ارائه و آشنایی دانشجویان و علاقه مندان  با دستاوردهای جدید علمی کشور و جهان  دانست.
ایشان همچنین ، از مسئولان برگزاری این کنگره ، تشکر و فضای حاکم بر آن را در خور توجه و نزدیک به استانداردهای لازم دانست.
ایشان در ادامه حضور دانشجویان جوان و علاقه مند در چنین گنگره ها را مهم ارزیابی نمود و تاکید کرد که باید سطح علمی این دانشجویان که آینده سازان کشور می باشند، را بالا برد .

چهره ماندگار کشورمان  ، پتانسیل علمی استان خوزستان را بیش از این دانست و خواستار تداوم چنین اقدامات درخور توجه  ، در حوزهای دیگر تخصصی به منظور افزایش سطح و توان علمی و عملی جامعه پزشکی و سایر تخصص های موجود در جامعه شد .

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *