رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان: رسیدگی به تقاضای عضویت در خانه مطبوعات خوزستان بسرعت انجام خواهد شد

غلامرضا فروغی نیا: در آینده نزدیکی و با هماهنگی های بعمل آمده به تقاضاها ی قبلی که به هر علتی در سامانه خانه مطبوعات بلاتکلیف مانده اند و همچنین به تقاضاهای جدید عضویت در خانه مطبوعات رسیدگی خواهدشد.

غلامرضا فروغی نیا، رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان

به گزارش سیاست شرق، غلامرضا فروغی نیا رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان گفت: در آینده نزدیکی و با هماهنگی های بعمل آمده به تقاضاها ی قبلی که به هر علتی در سامانه خانه مطبوعات بلاتکلیف مانده اند و همچنین به تقاضاهای جدید عضویت در خانه مطبوعات رسیدگی خواهدشد.
وی افزود: پروسه عضویت به همه شهرهای استان تسری خواهد یافت و انشالله خانه مطبوعات استان خوزستان به معنای واقعی محقق خواهد شد.وی تاکید کرد:تعداد اعضای خانه مطبوعات در حال حاضر ۲۹۶ نفر هستند که بنظر می رسد این خانه تا دو برابر این ظرفیت را می تواند تحت پوشش قرار دهد.
فروغی نیا با اشاره به این انتقاد که خانه مطبوعات تاکنون تنها معطوف به صنف رسانه در شهر اهواز بوده، تصریح نمود:وقتی تابلوی کلیت استان بر سر در این نهاد صنفی آویزان است می بایستی عملا هم در همه شهرهای خوزستان تسری داشته باشد و نمی توان تنها آن را در حیطه شهرستان اهواز اجرا نمود.
وی افزود:هیات مدیره جدید امیدوار است با مساعدت همکاران شهرستانی مطبوعات و رسانه هاشعب خود را در شهرهای غیر اهواز هم تاسیس نماید.
رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان ضمن اشاره به دیدگاه مثبت ریاست دادگستری استان خوزستان در خصوص رسیدگی به دعاوی رسانه ای در خصوص نحوه رسیدگی به شکایات مربوطه گفت:طی نشستی که با مدیر کل محترم دادگستری داشتیم به یک تفاهم نامه دست یافته ایم که انشالله در آینده نزدیکی ابلاغ و عملیاتی خواهند شد و این موارد می تواند در شیوه برخورد قضائی با شکایات رسانه ای دگرگونی مهمی ایجاد نماید.
فروغی نیا با تاکید به دیدار اخیر هیات مدیره خانه مطبوعات با دکتر شریعتی استاندار خوزستان گفت:در این دیدار استاندار محترم قول داد تا هیچ مسئولی در برابر انتقادات رسانه ها تحمل خود را از دست ندهد و متوسل به ابزار قضائی نشود.وی افزود:خوشبختانه پس از این دیدار این هدف را جناب استاندار در قالب یک دستور کتبی به زیر مجموعه خویش ابلاغ نمودند که در جای خود موجب قدردانی است.
رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان در پایان اظهار امیدواری نمود تا همه ارگان ها و شرکت ها و سازمان های موجود در خوزستان در پاسداشت «۱۷ مرداد – روز خبرنگار» همیاری و همکاری نموده تا رکن چهارم جمهوری به معنای واقعی بتواند به وظائف خویش جامه عمل بپوشاند.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *