نانسی پلوسی: ترامپ برای کاخ سفید احترامی قائل نیست

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت که هر روز که می گذرد ، ترامپ شان و منزلت دفتری را که سوگند خورده است در آن خدمت کند، پایین تر می آورد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش سیاست شرق، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفته که من به دفتر ریاست جمهوری احترام می گذارم ولی شخص رئیس جمهور احترام نمی گذارد.

خانم پلوسی تاکید کرد: هر روز که می گذرد، او شان و منزلت دفتری را که سوگند خورده است در آن خدمت کند، پایین تر می آورد.

وی در ادامه گفت : اینکه او دیروز گفت ما باید انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا را به تعویق بیندازیم، باید این سوال را پرسید که او چه در سر دارد؟ به اعتقاد من ابهام در مورد افکار او چیز کوچکی نیست. بلکه خیلی جدی است.

پلوسی در مورد علت مخالفت دموکرات های مجلس نمایندگان با لایحه پیشنهادی جمهوری خواهان برای تمدید یک هفته ای پرداخت کمک هزینه هفتگی ۵۰۰ دلاری بیکاران ویژه دوران همه گیری کرونا: ما ۱۰ هفته پیش لایحه ای تصویب کردیم. لایحه ای که هر دو حزب به آن رای دادند.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا ادامه دادند: جمهوری خواهان حتی بین خودشان هم چنین لایحه و طرحی را نمی توانستند تصویب کنند. ولی کاری از پیش برده نشد

وی گفت: جمهوری خواهان و شاید کاخ سفید وخامت اوضاع را درک نمی کنند. ۱۵۰ هزار آمریکایی کشته و یک میلیون نفر، ظرف ۱۰۰ روز به کرونا مبتلا شدند.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *