رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان عنوان کرد: شروع بکار ۵۱ ایستگاه آوای ورزش در همسایگی در استان خوزستان

امید حاجتی، رئیس هیات ورزش های همگانی استان خوزستان از شروع بکار ۵۱ ایستگاه آوای ورزش در همسایگی در استان خوزستان خبر داد

به گزارش سیاست شرق، در مراسم افتتاحیه آوای ورزش در همسایگی، امید حاجتی، رئیس هیات ورزش های همگانی استان خوزستان ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول به ضرورت گسترش ورزش در بین آحاد جامعه تاکید کرد.

به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی خوزستان،در مراسم افتتاحیه آوای ورزش در همسایگی، وی گفت: هفته تربیت بدنی بهانه ای است برای روی آوردن مردم به ورزش های مورد علاقه خود که غایت و هدف آن تندرستی و سلامت برای جامعه است.
حاجتی اضافه کرد: جامعه ای که در مسیر ورزش، سلامتی و آمادگی جسمانی قرار بگیرد، نه تنها از آسیب های فردی و گروهی عبور می کنند، بلکه جامعه ای توانمند و پویا را نیز می سازند.

وی به برنامه های ریزی های صورت گرفته هیات ورزش های همگانی اشاره کرد و اظهار داشت: استعداد یابی و پرورش و توسعه ورزش در بین مردم از رویکردهای اصلی و اساسی هیات ورزش های همگانی در استان است و برای این مهم تلاش های زیادی در حال انجام است.

حاجتی به برنامه های متنوع فدراسیون هیات ورزش های همگانی کشور اشاره کرد و ادامه داد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور و استان با اطمینان می توان گفت که فدراسیون ورزش های همگانی کشور و بالتبع آن هیات ورزش های همگانی استان بیشترین برنامه های ورزشی را با مشارکت شهروندان خوزستانی انجام داده است ‌و می توان گفت با وجود همه محدودیت های اجتماعی، ورزش وارد خانه و خانواده های خوزستانی ها شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی عنوان کرد: توسعه و ترویج ورزش برای اقشار مختلف از سنین خردسالی تا کهنسالی باعث نشاط اجتماعی، ظهور استعدادهای جدید و بالا رفتن سطح سلامت جامعه می شود و ما عمل کردن در این حوزه را یک کار معنوی برای خود می دانیم.
حاجتی به طرح آوای ورزش در همسایگی اشاره کرد و گفت: استان خوزستان با ۵۱ ایستگاه و استفاده از ۳۰ مربی در رشته های مختلف ورزشی تا پایان آذرماه میزبان مردم شریف خوزستان هست که ساعتی را با رعایت پروتکل های بهداشتی به ورزش بپردازند و در این شرایط کم تحرکی، کمکی به بخش بهداشت و درمان کرده باشد.

وی افزود: امروز با همکاری و مشارکت تیپ ۹۲ زرهی ارتش جمهوری اسلامی آیین افتتاح آوای ورزش در همسایگی انجام و رسما این برنامه طبق برنامه ریزی صورت گرفته در کلیه نقاط استان خوزستان انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی همیشه در بالاترین سطح آمادگی جسمانی و دفاعی بوده است و این نشان از اهمیت ورزش در این سازمان مهم و حافظ منافع ملت دارد که بحمدالله با همگرایی این مهم نیز برای خانواده های این عزیزان نیز برنامه ریزی شد.

امید حاجتی اضافه کرد: همزمان با این مراسم در اهواز، آیین افتتاح آوای ورزش در شهرستان های اندیمشک، بندر ماهشهر، امیدیه، شوشتر، دزفول، و رامشیر به اجرا درآمد که امیدوارم مردم شریف خوزستان با مشارکت فعال در این طرح به سلامت و نشاط خود بیش از گذشته اهمیت دهند.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *