پلیس اونتاریو: حمله کامیونی که باعث کشته شدن یک خانواده مسلمان در کانادا شد ، برنامه ریزی شده بود

پلیس به خبرنگاران گفت که مردی سوار بر یک وانت سیاه رنگ در حاشیه جاده حرکت کرده و خانواده ای را که در پیاده رو ایستاده بودند و منتظر عبور از یک جاده شلوغ حومه بودند ، زیر گرفت و موجب قتل چهار نفر و زخمی شدن یکی دیگر شد.

سیاست شرق _ پلیس انتاریو در کانادا می گوید که یک راننده ۲۰ ساله، نقشه قتل های صورت گرفته خود توسط خودرو را طراحی کرده و این خانواده را به دلیل مسلمان بودن انتخاب کرده بود.

به نقل از نیویورک تایمز، پلیس روز دوشنبه گفت: راننده یک وانت در انتاریو ، که پنج عابر پیاده را زیر گرفت و چهار نفر از آنها را کشت ، قربانیان خود را به دلیل مسلمان بودن انتخاب کرد.

کارآگاه پاول وایت از پلیس لندن در انتاریو، در یک کنفرانس خبری گفت: «شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این یک عمل برنامه ریزی شده و از پیش برنامه ریزی شده بوده و این خانواده به دلیل اعتقاد مسلمانانی شان مورد هدف قرار گرفته اند.»

این قتل ها در یکی از اولین آخر هفته های تابستانی سال در لندن (انتاریو) اتفاق افتاد. پلیس به خبرنگاران گفت که مردی سوار بر یک وانت سیاه رنگ در حاشیه جاده حرکت کرده و خانواده ای را که در پیاده رو ایستاده بودند و منتظر عبور از یک جاده شلوغ حومه بودند ، زیر گرفت و موجب قتل چهار نفر و زخمی شدن یکی دیگر شد.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *