برنامه عصرجدید ، تلنگری به صدا و سیمای مراکز استان هاست

برنامه عصرجدید ، تلنگری به صدا و سیمای مراکز استان هاست

سیاست شرق _ عصر جدید از جمله برنامه های صدا و سیما بود که توانست با رویکردی نو ، جذاب و معرفی استعدادهای ناشناخته جامعه ، به محبوبیتی شگفت انگیز در بین اقشار مختلف جامعه  دست یابد .
جدای از اجرای خوب احسان علیخانی و رفتارهای جالب و صمیمی داورانش با یکدیگر و شرکت کنندگان ؛ حضور افرادی ناشناخته و درعین حال با استعداد از اقصی نقاط ابن سرزمین ، به این برنامه شکل و هوایی تازه داده بود.
با این حال و علی رغم محدودیت های اجرایی و نمایشی ، علاقه وافر مردم به تماشای این برنامه سرگرم کننده و حتی آموزشی ، موئد این مسئله بود که اولا مردم در پی تماشای برنامه های شاد ، مهیج و سرگرم کننده هستند  و دوم اینکه این سرزمین سرشار از استعدادهای بیشماری است که فقط نیازمند توجه و دیده شدن هستند تا خود را به منصه ظهور  برسانند . وجود همین تعداد در برنامه عصر جدید ، نمونه و مشتی از خروار می باشند که در جای جای این سرزمین پهناور و مملو از استعداد ، وجود داشته و در عین حال  دیده نمی شوند.
چه بسیارند کسانی که فقط گناهشان دوری از پایتخت و مرکز کشور است ، با اینحال می توانند برای مردم سرزمینشان احساس غرور و شادی بیافرینند .
چه بسیارند کسانی که فقط گناهشان دوری از پایتخت و مرکز کشور است ، با اینحال می توانند برای کشورشان افتخارآفرین باشند.
و چه بسیار کسانی که فقط گناهشان ، عدم وجود امکانات لازم در مراکز استان هایشان است تا بتوانند استعدادهای ناب خود را در معرض دید دیگران نیز قرار دهند و تصویر روشنی از اقوام ایرانی با استعدادهای نابشان ارائه دهند .
با این وجود باید تهیه و پخش برنامه عصر جدید را از شبکه سه سیما را به فال نیک گرفت و آنرا مبنایی برای توجه مراکز صداو سیمای استان های مختلف کشورمان دانست تا خود نیز در مسیر ساخت برنامه های متنوع و سرگرم کننده حرفه ای و  کشف استعدادهای مختلف شهروندانشان قرار دهند. مسئله ای که می تواند بینندگان بیشماری را به پای تلویزیون  بکشاند و درعین حال اوقات فراغت سالمی را نیز برایشان رقم زند.

بدون شک با مدیریتی درست و آزادی عمل بیشتر مراکز استان ها ، می توان در مسیر ساخت و تهیه برنامه های گوناگون و جذابی در حوزه های مختلف  قرار گرفت که علاوه بر اینکه هریک عصر جدیدی برای استان خود خواهند بود ، می توانند عصر جدیدی را نیز برای فضای فرهنگ عمومی و روانی استان رقم زنند.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *