• ۞ امروز سه شنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۸:۵۳
 • معافیت شهریه دانشگاه آزاد برای دانشجویان دارای وقفه تحصیلی

  معافیت شهریه دانشگاه آزاد برای دانشجویان دارای وقفه تحصیلی

  به گزارش سیاست شرق ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: دانشجویان دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری که در مرحله اخذ، تمدید پایان‌نامه و رساله به‌دلیل مشکلات مالی، وقفه داشته‌اند، از پرداخت شهریه نیمسال‌های وقفه معاف هستند.

  اکبر پیرستانی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان  اظهار کرد: در راستای فراهم‌کردن تسهیلات لازم و با هدف جلوگیری از تحمیل هزینه مازاد، دانشجویان مقاطع در تمامی رشته‌ها از پرداخت شهریه نیمسال‌های وقفه تحصیلی معاف شدند.

  وی اضافه کرد: به موجب بخشنامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان دانشجویانی که ترک تحصیل داشته‌ یا به دلیل عدم مراجعه و انصراف نتوانسته‌اند واحدهای درسی خود را به اتمام برسانند، چنانچه قصد بازگشت به تحصیل داشته باشند، از پرداخت شهریه نیمسال‌های عدم حضور معاف هستند.

  معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان عنوان کرد: همچنین دانشجویان دوره‌های کارشناسی‌ارشد و دکتری که در مرحله اخذ، تمدید پایان‌نامه و رساله به‌دلیل مشکلات مالی، وقفه داشته‌اند، از پرداخت شهریه نیمسال‌های وقفه معاف هستند.

  پیرستانی مطرح کرد: پس از بخشودگی شهریه نیمسال‌های گذشته، پرداخت شهریه این قبل دانشجویان در نیمسال‌های آینده مطابق با نرخ‌های جدید محاسبه می‌ شود.

  وی متذکر شد: این یک فرصت استثنایی برای بازگشت به تحصیل این قبیل دانشجویان و کمک به رفع مشکل تحصیلی این عزیزان است و مخاطبان تا ۳۱ شهریور می‌توانند با مراجعه به دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان نسبت به ادامه تحصیل خود اقدام کنند

  منبع :آنا

  انتهای پیام

  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *