... امروز: شنبه - ۳۱ اردیبهشت - ۱۴۰۱
ورزشی ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - 10:41 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دبل هتریک مجیدی مقابل ژنرال!

استقلال با نتیجه دو بر یک مقابل گل‌گهر سیرجان به برتری رسید.

استقلال با نتیجه دو بر یک مقابل گل‌گهر سیرجان به برتری رسید.

 

به گزارش خبرگزاری سیاست شرق تیم های فوتبال استقلال  و گل گهر سیرجان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان استقلال با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری رسید.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، محمد دانشگر، صالح حردانی، روزبه چشمی، مهدی مهدی پور، یامگا، جعفر سلمانی، عزیز بک آمانوف، ژستد و امیر حسین حسین زاده.

ترکیب گل گهر: محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علی اصغر عاشوری، مهدی تیکدری، مرتضی تبریزی، میلاد ذکی پور، سعید صادقیف محمدرضا خانزاده، امین پورعلی، کی روش استنلی

نیمه اول:

دقیقه ۷: گل گهری ها با طراحی یک ضدحمله خطرناک به روی دروازه استقلال خطرساز شدند. پاس خوب سعید صادقی در موقعیتی ایده آل به مرتضی تبریزی رسید که ضربه فنی این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: حرکت انفرادی و فوق العاده عزیزبک آمانوف که از زمین خودی آغاز شد، تا پشت محوطه جریمه گل گهر ادامه یافت که شوت محکم این بازیکن را محسن فروزان به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۱۹: استقلال باز هم صاحب یک فرصت خوب شد. پاسکاری بازیکنان این تیم درون محوطه جریمه به پاس حسین زاده برای رودی ژستد ختم شد که ضربه این بازیکن به علیزاده برخورد کرد و برگشت داده شد.

دقیقه ۳۰: ضربه کاشته سعید صادقی از میانه میدان، با ضربه سر بازیکن گل گهر همراه شد که توپ او از شدت کافی برخوردار نبود و حسینی توپ را مهار کرد.

دقیقه ۳۲: ارسال زمینی زکی پور به روی دروازه با دفع بد صالح حردانی همراه شد و توپ در پشت محوطه جریمه به امین پورعلی رسید که شوت این بازیکن با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۱: باز هم این گل گهر بود که موقعیت بسیار خوبی را از دست داد. پاس آشوری در سمت چپ محوطه جریمه استقلال به سعید صادقی رسید که شوت این بازیکن پس از برخورد به پای صالح حردانی به شکل بسیار خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴: ارسال کرنر بازیکنان گل گهر به روی دروازه با برخورد توپ به دست محمد دانشگر همراه شد که بیژن حیدری یک خطای پنالتی به سود گل گهر اعلام کرد. سعید صادقی پشت این توپ ایستاد که ضربه این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد و وارد دروازه نشد.

دقیقه ۴۵+۴: پاس بسیار خوب عزیزبک آمانوف به کوین یامگا رسید و این بازیکن پس از برخورد با محسن فروزان روی زمین افتاد که بیژن حیدری یک خطای پنالتی به سود استقلال اعلام کرد. کوین یامگا پشت این توپ ایستاد اما محسن فروزان توانست این ضربه را مهار کند که در برگشت خود یامگا توپ را وارد دروازه کرد و استقلال را پیش انداخت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: روی اشتباه محسن فروزان، عزیزبک آمانوف با دروازه خالی مواجه شد که شوت این بازیکن را خود فروزان مهار کرد تا این سنگربان مانع از باز شدن دروازه تیمش شود و اشتباهش را جبران کند.

دقیقه ۵۴: شاگردان قلعه نویی که حملات خود روی دروازه استقلال را بیشتر کرده بودند، روی حرکت خوب سعید صادقی از سمت چپ، با پاس زمینی او در پشت محوطه جریمه، توپ به مرتضی تبریزی رسید که بازیکن سابق استقلال، با یک شوت پای چپ و دیدنی توپ را به طاق دروازه استقلال چسباند و این بازیکن حساب کار را یک – یک مساوی کرد.

دقیقه ۵۷: ارسال بلند مهدی مهدی پور با ضربه سر سبحان خاقانی همراه شد که توپ او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: یک ارسال به روی دروازه گل گهر با ضربه سر خاقانی همراه شد که توپ پس از برخورد به بازیکن گل گهر به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۶: شوت بازیکن گل گهر بین راه به برزای رسید و با وجود اینکه این بازیکن در موقعیت خوبی قرار داشت، اما ضربه اش با اختلاف زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۷: حرکت بسیار خوب سلمانی از سمت چپ و ارسال او درون محوطه جریمه به رودی ژستد رسید ولی شوت این بازیکن با بیشترین اختلاف ممکن از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: حرکت خوب مرتضی تبریزی و پاس طلایی این بازیکن به شایان مصلح رسید که شوت خطرناک این بازیکن را حسینی در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه ۷۵: روی حرکت انفرادی مطهری، این بازیکن خط دفاعی گل گهر را به هم ریخت که سعید مهری پس از رسیدن به توپ، یامگا را در موقعیت خوبی قرار داد اما شوت این بازیکن به آسمان زده شد.

دقیقه ۷۸: حرکت بسیار خوب مهدی پور از سمت راست در دهانه دروازه به پای چپ رمضانی خورد و به بیرون رفت.

دقیقه ۸۶:شوت سعید مهری به دست علیزاده بازیکن گل گهر برخورد کرد. در ابتدا بیژن حیدری داور مسابقه اعتقادی به خطای پنالتی نداشت که پس از مشورت با کمک خود، به سود استقلال یک خطای پنالتی اعلام کرد. یامگا پشت این توپ ایستاد و آن را به گوشه دروازه فرستاد و گل دوم را به ثمر رساند.

نقل از خبرآنلاین

 

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

language »