«محمدرضا کرمی نژاد»، مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان شد

کرمی نژاد ۱۸ سال سابقه مدیریت آب و فاضلاب دزفول، دو سال شهردار دزفول، ۶ سال مدیر آبفای استان ایلام، بیش از پنج سال مدیرعامل آبفای استان سیستان و بلوچستان و یک سال نیز مدیر بحران آبفای کشور را در کارنامه خود دارد.

سیاست شرق _ با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، «محمدرضا کرمی نژاد » بعنوان مدیر عامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان منصوب شد.

پیش از ظهر امروز با صدور حکمی از سوی «حمیدرضا جانباز» مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، مهندس «محمدرضا کرمی نژاد» به عنوان مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان منصوب شد.

کرمی نژاد ۱۸ سال سابقه مدیریت آب و فاضلاب دزفول، دو سال شهردار دزفول، ۶ سال مدیر آبفای استان ایلام، بیش از پنج سال مدیرعامل آبفای استان سیستان و بلوچستان، معاونت نظارت بر بهره برداری آبفای تهران و یک سال نیز مدیر بحران آبفای کشور را در کارنامه خود دارد.

پیش از این، فرزان عباسیان که در حال حاضر معاون بهره‌برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان است، سرپرست شرکت آبفای استان خوزستان بود.

استان خوزستان از مشکلات زیادی در حوزه آب و فاضلاب رنج می برد، امید است که مدیریت جدید، در مسیر حل آنها با استفاده از متخصصین این حوزه ،قدم بردارد.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *