... امروز: چهارشنبه - ۰۲ خرداد - ۱۴۰۳
علم و تکنولوژي ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ - 3:21 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

گارانتی محصولات ایران‌ خودرو، سه ساله یا ۶۰هزار کیلومتر شد

سلاجقه: پس از اجرا شدن این طرح، گارانتی همه این خودروها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش، افزایش یافته است.

سیاست شرق _ مدیر عامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو گفت: همه خودروهای مدل ۱۴۰۱ به بعد و خودروهایی که در اسفندماه سال گذشته با مدل ۱۴۰۱ به مشتریان تحویل شده‌اند، مشمول دوره گارانتی تا ۳ساله یا ۶۰ هزارکیلومتر هستند.

به نقل از ایرنا، «بابک سلاجقه» افزود: سامانه خدمات پس‌از فروش ایران‌خودرو نیز هم‌اکنون با این رویکرد به روزرسانی شده و برای خودروهای مشمول آن ، لحاظ خواهد شد.

وی ادامه‌داد: همچنین دفترچه راهنمای خودرو که شرایط گارانتی محصولات ایران‌خودرو در آن درج شده نیز اصلاح و به خودروهایی که از فروردین‌ماه به بعد تحویل شود، دفترچه جدید ارائه خواهد شد.

سلاجقه گفت: خودروهای پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، سمند و دنا تا پیش از این اقدام، دارای گارانتی دو ساله یا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر (هرکدام زودتر فرا برسد) و خودروهای دنا پلاس، رانا و رانا پلاس دارای گارانتی سه ساله یا ۵۰ هزار کیلومتر پیمایش بوده‌اند که پس از اجرا شدن این طرح، گارانتی همه این خودروها به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش، افزایش یافته است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در ابتدای امسال از افزایش گارانتی همه محصولات این گروه صنعتی، از دو سال یا ۴۰ هزار کیلومتر پیمایش، به سه سال یا ۶۰ هزار کیلومتر پیمایش خبر داده بود و این اقدام را مطابق با اجرای بند دوم فرمان هفتم از هشت فرمان رییس جمهوری و در راستای راهبرد وزیر صنعت، معدن و تجارت برشمرد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

language »