... امروز: چهارشنبه - ۲۷ تیر - ۱۴۰۳
سیاسی ۱۷ تیر ۱۴۰۱ - 10:28 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه
کپی شد!
0

سفر رئیسی به استان کردستان

رئیسی: کردستان در کشور ما به عنوان یک استان با فرهنگ و تمدن شناخته می‌شود و جای جای این استان نشان از مدنیت و پیشینه تاریخی ارزشمند است.

سیاست شرق _ سید ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور، در فرودگاه سنندج گفت: در استان کردستان نیز همچون استان‌های دیگر شاهد پروژه‌های نیمه تمام هستیم که در وسط راه رها شده و باید آنها را به پایان برسانیم، مردم هم از دولت همین انتظار را دارند که این اقدامات به سرانجام برسد.

به نقل از ایسنا، سید ابراهیم رئیسی، امروز (جمعه) در بدو ورود به استان کردستان در فرودگاه سنندج اظهار کرد: حضور در استان کردستان، در آستانه روز بسیار شریف عرفه و عید قربان و در خدمت مردم قدرتمند، پرتلاش، مجاهد و مقاوم استان کردستان را افتخاری برای خود و همکارانم می دانم.

وی افزود: استان کردستان دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی در حوزه های کشاورزی و دامداری بوده و قطب گردشگری و سرزمین معادن بسیاری است.

رئیس جمهور، نیروی انسانی کارآمد و جوانان تحصیل کرده را از مهمترین ظرفیت‌های قابل توجه در استان ذکر و بیان کرد: استان کردستان در تاریخ انقلاب اسلامی، با تقدیم بیش از ۵ هزار شهید و بیش از ۹ هزار جانباز، استانی مقاوم شناخته شده است.

رئیسی عنوان کرد: کردستان، سالهای سال علیرغم خواست دشمنان انقلاب اسلامی، حقیقتاً در هر کوی و برزنی در هر شهر و دیاری، با ایستادگی مردمان بسیار با غیرت خود در برابر دشمنان ایستادگی کرده است.

وی استان کردستان را استانی دارای فرهنگ و تمدن خواند و ادامه داد: کردستان در کشور ما به عنوان یک استان با فرهنگ و تمدن شناخته می‌شود و جای جای این استان نشان از مدنیت و پیشینه تاریخی ارزشمند است.

رئیس جمهور عنوان کرد: استان کردستان، سرداران رشید اسلام و بزرگانی مثل شهید بزرگوار آقای شیخ الاسلام را تقدیم انقلاب کرده است که همواره نام و یادشان برای کشور بلند است.

وی افزود: هم بنده و هم مدیران استان، به دنبال بررسی هایی که هیات دولت انجام داده اند و در چند روز گذشته مشکلات استان را دیده اند، پیشنهاداتی برای رفع محرومیت و مشکلات استان کردستان ارائه داده ایم.

آقای رئیسی عنوان کرد: در استان کردستان نیز همچون استان های دیگر شاهد پروژه‌های نیمه تمام هستیم که در وسط راه رها شده و باید آنها را به پایان برسانیم، مردم هم از دولت همین انتظار را دارند که این اقدامات به سرانجام برسد.

وی اعلام کرد: ان‌شاءالله در برنامه‌های دولت، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و اقداماتی که جزو اولویت‌های استان محسوب می‌شود، جزو مصوبات سفر خواهد بود که در پایان سفر و در شورای اداری استان، مصوبات سفر اعلام خواهد شد تا هم اصحاب رسانه، هم مردم عزیزمان در استان کردستان و هم مسئولینی که مسئولیت پیگیری و اعلام گزارش به مردم را دارند در جریان قرار بگیرند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

language »