... امروز: یکشنبه - ۰۳ تیر - ۱۴۰۳
اجتماعی ۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - 6:50 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0

سه قلوهای بویراحمدی و هدایای تحویلی

نادری: ستاد اجرایی از سه قلوها و فرزند سوم به بعد، به طور جد حمایت می‌کند و بسته امروز هم هدیه مقام معظم رهبری است که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد تهیه شد.

سیاست شرق _ در راستای قانون جوانی جمعیت، برخی از مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با خانواده سه قلوهای منطقه شهرک عشایری منصور آباد دهستان «دشت روم» از توابع شهرستان بویراحمد هدایای لبخند مهربانی مقام معظم رهبری را که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد ارسال شده بود، به خانواده این سه قلو اهداء کردند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا ، «محمد رشیدیان» پدر سه قلوهای بویراحمدی می گوید: این نوزادان دو پسر و شدو دختر در دومین بارداری بصورت نارس و طی ۳۲ هفتگی، روز دهم خرداد ماه ۱۴۰۲ در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج به دنیا آمدند. یکی از نوزادان دختر ششبدلیل مشکلات ریوی فوت کرد البته هم اکنون حال عمومی مادر و سه قلوها مطلوب است.

وی افزود: ۴۲ سال سن دارم و هم اکنون بعنوان کارگر در انبار شیشه کار می کنم که انتظار داریم مسئولان و متولیان امر کمکم کنند.

رشیدیان با اشاره به اینکه یک دختر ۱۰ و نیم ساله نیز دارد، اظهارکرد: وزن دو پسرم هنگام بدنیا آمدن یکی دارای یک کیلو و ۷۰۰ گرم و دیگری یک کیلو و ۶۰۰ گرم بود و دخترم نیز یک کیلو و ۲۰۰ گرم وزن داشت سه قلوها با توجه به اینکه نارس به دنیا آمدند تحت نظر پزشک در شهر شیراز هستند و هر هفته باید به پزشک مراجعه کنیم. البته خدا را شکر می کنم بابت این نعمتی که به ما داده است.

وی تصریح کرد: از سوی اداره راه و شهرسازی استان یک قواره زمین ۱۸۰ متری به ما در راستای فرزندآوری داده شده اما در کمال تعجب به ما گفته شده این زمین متعلق به شما و یک خانواده دیگر که دو قلو دارند، است.در حال حاضر نیز این زمین همچنان بلاتکلیف مانده است.

شهرام مهدوی مطلق، فرماندار بویراحمد نیز در گفتگو با خبرنگاران گفت: این سه قلوها در خانواده‌ای در منصور آباد دشت روم متولد شدند، که هدایای لبخند مهربانی مقام معظم رهبری از طریق بنیاد ۱۵ خرداد اهدا و ارسال شده بود، که به پدر و مادر این سه قلو اهدا شد.

مهدوی مطلق افزود: ستاد اجرایی از سه قلوها و فرزند سوم به بعد، به طور جد حمایت می‌کند و بسته امروز هم هدیه مقام معظم رهبری است که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد تهیه شد که ارزش بسته اهدایی ۳۳۰ میلیون ریال است.

«شایان نادری»،مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در دیدار با خانواده سه قلوها، ارزش بسته اهدایی را به خانواده سه قلوهای بویراحمدی بالغ بر ۳۳میلیون تومان عنوان کرد و گفت: ستاد اجرایی از سه قلوها و فرزند سوم به بعد به طور جدی حمایت می‌کند و بسته امروز هم هدیه مقام معظم رهبری است که از طریق بنیاد ۱۵ خرداد تهیه و ما به اتفاق فرماندار شهرستان تقدیم می‌کنیم و برای شما و فرزندان‌تان آرزوی سلامتی داریم.

گفتنی است که پدر و مادر سه قلوهای بویراحمدی ضمن تشکر، گفتند: فکر نمی‌کردیم اینگونه ما مورد حمایت قرار بگیریم و صمیمانه از متولیان امر تشکر می‌کنیم و این سرکشی‌ها دلگرم‌ کننده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

language »