فارس: ماموران ناجا در بندر ماهشهر مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند

عکس آرشیوی(فارس)

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: این دو مأمور جان برکف برادر یکدیگر بودند که یکی به شهادت رسید و دیگری مجروح و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

سیاست شرق _ فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر امشب در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس، اظهار کرد که در پی وقایع امشب در شهرک طالقانی، مأموران یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر در حین ماموریت در یکی از محلات این شهر، از بالای پشت بام مورد حمله مسلحانه قرار گرفتند.

وی افزود که در پی این حادثه یک مأمور یگان امداد این شهرستان به شهادت رسید و یک مأمور دیگر از ناحیه پا مجروح شد.

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: این دو مأمور جان برکف برادر یکدیگر بودند که یکی به شهادت رسید و دیگری مجروح و برای مداوا به مرکز درمانی منتقل شد.

بنا به اظهار بندری، تلاش برای شناسایی عاملان تیراندازی به ماموران یگان امداد آغاز شده است.

پیش از این و بنا به گزارش فارس از شادگان، در جریان اعتراض مردم شادگان به مشکل بی‌آبی و عدم تامین حقآبه رودخانه‌ها، منجر به کشته شدن یک جوان در اعتراضات شده بود.

فرماندار شادگان در گفت‌وگو با فارس این حادثه را تایید کرد و گفت: شناسایی همه عاملان حادثه در دستور کار است.

بنا به گزارش فارس، برخی منابع از شناسایی تعدادی از عوامل تیراندازی خبر دادند.

مردم تعدادی از شهرهای خوزستان از روز پنج شنبه گذشته در اعتراض به کمبود آب شرب و کشاورزی و پروژه های انتقال آب  دست به تجمع زدند.

به دنبال مشکلات ناشی از کمبود آب در استان خوزستان، با پیگیری مستمر رئیس دستگاه قضا، هیاتی متشکل از نمایندگان ارشد وزارت نیرو و دادستان کل کشور برای بررسی مشکلات پیش آمده و علل وضعیت موجود، صبح امروز عازم استان خوزستان شد.

هم چنین اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در خصوص مشکلات اخیر استان، به وزرای مربوطه دستور داد به صورت  فوری به مشکل مردم خوزستان رسیدگی کنند.

محسن رضایی ، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز برای بررسی مشکلات اخیر و دیدار با مردم خوزستان، روز سه شنبه وارد اهواز و با حضور در مناطق پائین دست کرخه، با مردم محل دیدار و گفتگو کرد.

خشک شدن قسمت های پائین دست رودخانه کرخه و قسمت های زیادی از هورالعظیم، موجب اعتراضات مردم در این خصوص شده است و در برخی مناطق منجر به آتش زدن لاستیک در خیابان ها گردید.

 انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *