عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان خوزستان در دومین روز سال تحصیلی جدید

عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی استان خوزستان در دومین روز سال تحصیلی جدید

سیاست شرق  _ به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت فرارسیدن آغاز سال تحصیلی جدید در روز سه شنبه ۲ مهر ماه در تمامی کتابخانه‌های عمومی خوزستان انجام می‌شود.
منصور کوهی رستمی ، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خوزستان با تبریک آغاز سال تحصیلی گفت: آغاز سفر در مسیر دانستن و فهمیدن، شروع فصل پاییز، ماه تحصیل، تلاش، مشق و مدرسه است.
علاقمندان می توانند از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ عصر روز سه شنبه ۲ مهر ماه جهت عضویت و استفاده از خدمات و برنامه های کتابخانه ها با مراجعه به کتابخانه های عمومی استان و ارایه یک قطعه عکس و تکمیل فرم عضویت به صورت رایگان به عضویت کتابخانه های عمومی استان در بیایند.
در حال حاضر از مجموع ۲۲۴ کتابخانه عمومی در سطح استان، ۱۶۴ باب به صورت کتابخانه عمومی نهادی است که طرح عضویت رایگان را انجام می دهند.
در استان خوزستان ۱۶۴باب کتابخانه عمومی نهادی فعال وجود دارد که در حال ارائه خدمات فرهنگی از جمله نشست های نقد و بررسی و جمع خوانی کتب، برگزاری مسابقات نقاشی و کتابخوانی، نشست های قصه خوانی و شعرخوانی، نشست های کتابخوان کتابخانه ای و مدرسه ای، شاهنامه خوانی و نمایشنامه خوانی از برنامه های کتابخانه های عمومی است.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *