... امروز: سه شنبه - ۲۹ خرداد - ۱۴۰۳
فوتبال ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - 1:54 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه
کپی شد!
0
پس از ۱۷ سال،

«لر آرنا»، ورزشگاه جدید و اختصاصی تیم خیبر خرم آباد شد

عبدی : ورزشگاه را هم «لر آرنا» نام گذاری می‌کنیم، چون که این ورزشگاه متعلق به قوم لر هست و به دلیل جایگاهی که خیبر در بین لر تباران عزیز دارد، اسم ورزشگاه را این‌گونه انتخاب خواهیم کرد.

سیاست شرق _ مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد در دولت هشتم کلنگ زنی شد و در دولت سیزدهم نیز پیشرفت خوبی داشت منتهی قابلیت بهره برداری طبق استاندارهای سازمان لیگ را نداشت و برای تکمیل آن باید هزینه می‌شد.

به نقل از برنا، مسعود عبدی، مالک باشگاه خیبر خرم آباد افزود: انتظار داشتیم در سال گذشته این فرآیند تکمیل و زمان زیادی را بابت این موضوع از دست ندهیم اما بیش از حد انتظار زمان برد.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد ادامه داد: از زمانی که والی زاده مرادی مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین روزهای اخیر که شفقت استاندار لرستان بر مسند کار نشسته‌اند، فشار مضاعفی ایجاد شد و اعضای کمیسیون نیز همراهی داشتند و طبق ماده ۲۷ با واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری به باشگاه خیبر موافقت شد، اما هنوز قرارداد آن منعقد نشده است.

عبدی بیان کرد: امیدواریم که عقد قرارداد و روند اجرایی آن خیلی زمان نبرد و بتوانیم عملیات‌های بیش‌تری در ورزشگاه انجام دهیم که بتوانیم یک ورزشگاه در شان تیم خیبر خرم آباد و هواداران این تیم تحویل بدهیم.

عبدی در مورد نام این ورزشگاه اعلام کرد: ورزشگاه را هم «لر آرنا» نام گذاری می‌کنیم، چون که این ورزشگاه متعلق به قوم لر هست و به دلیل جایگاهی که خیبر در بین لر تباران عزیز دارد، اسم ورزشگاه را این‌گونه انتخاب خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: خیبر خرم آباد صدرنشین لیگ آزادگان در این فصل بازی‌های خود را در «استادیوم تختی» که شرایط خوبی هم ندارد، برگزار کرده است.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد با اشاره به پروسه ۱۷ ساله ساخت ورزشگاه جدید در خرم آباد افزود: ورزشگاه لرآرنا در شان هواداران خیبر خواهد بود.

عبدی گفت: از سال ۱۳۸۶ کلنگ ساخت یک ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زده شده که هنوز به بهره برداری نرسیده و این مجموعه ورزشی قرار بود مرکز جامعی از سالن‌های ورزشی اعم از دو میدانی، استخر و اسب سواری باشد.

وی بیان کرد: برای باشگاه خیبر خرم آباد که صدرنشین لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور است وجود یک استادیوم مجهز و مطابق با استانداردها، ضرورت به شمار می‌رود و به یکی از دغدغه‌های ورزشکاران این استان تبدیل شده است. 

انتهای پیام 

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

language »